DGB-TEAM S.C.
DGB-TEAM S.C.


W
łaściciele Dariusz i Grzegorz Blicharczyk

Firma istnieje od 1982 roku najpierw jako: produkcyjna zajmująca się wykonywaniem różnego rodzaju siatek drucianych, drutów mało średnicowych, dachówek metalowych do pokryć dachów, podzespołów metalowych wykonywanych obróbką skrawaniem dla przemysłu samochodowego.

W latach 1992 rozszerzono ofertę o usługi budowlane wykonywane za granicą dla prywatnych inwestorów pod nadzorem architektów - adaptacje strychów na powierzchnie mieszkalne, budynki wielo i jednorodzinne „pod klucz”.  Po pewnym czasie wprowadzono w ofercie firmy produkt pod nazwą całościowe wykonanie ślusarki w dużych kompleksach budowlanych na rynku krajowym -  współpraca z dużymi developerami.

W  trakcie wykonywania kontraktów rozszerzono ofertę o układanie glazury w ciągach komunikacyjnych, co pozwoliło zrezygnować z produkcji na rzecz usług.

W 1999 roku  bazując na doświadczeniach z wcześniejszego okresu gdy transport funkcjonujący w naszej firmie wykorzystywaliśmy wyłącznie dla własnych potrzeb,  wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi transportowe. W ciągu trzech lat ta działalność zdominowała pozostałe. Obecnie firma zajmuje się wyłącznie świadczeniem usług i obsługą kontraktów długoterminowych związanych z branżą transportową : spedycja, logistyka, magazynowanie, handling.

 

Dnia 01.08.2007r. PPHU D.Blicharczyk zmieniło nazwę na DGB-TEAM s.c. i przejmując wszelkie kontrakty, umowy i zobowiązania związane z działalnością firmy poprzedniej, utrzymując poziom obsługi swoich zleceniodawców.

Natomiast PPHU D.Blicharczyk zajęło się działalnością spedycyjno-logistyczną oraz importem używanych samochodów dostawczych i ciężarowych z zagranicy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, zaufaniu i bardzo dobrej opinii na rynku lokalnym pozyskaliśmy kontrakty z uznanymi na rynku klientami.

Współpracujemy na podstawie stałych umów ze spedycjami obsługując na ich zlecenie m.in. klientów:

  • POLIFARB S.A.
  • ARMACEL POLSKA
  • RECKITT BENCISER
  • HENKEL POLSKA SP. Z O.O.
  • PANASONIC
  • LG ELECTRONICS


DGB-TEAM S.C.OfertaKontaktPromocjeZlecenia